17. Ałtaj Górny II

[2015-08-06]

Kolejny paskudny poranek w obrzydliwie zielonych górach nad głośno szumiącym potokiem. Na Mazury już tylko około 5,5 tyś km.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Góry się niestety kończą.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dalej offroad.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Biwakujemy za wioską Zakładnoje przy olbrzymim polu słoneczników. 2 km na płn.od drogi , jakieś 170 km przed granicą z Kazachstanem tutaj. Są komary giganty. Zakładnoje słynie z olbrzymich piaszczystych pól golfowych.
Parę dni temu przestała działać lewa wycieraczka. Usterka upierdliwa bo jadąc w deszczu trzeba się nieźle wyginać w stronę prawą aby coś widzieć. Na bocznych drogach ok ale na dłuższą metę nie da rady. Do zachodu dobra godzina więc zabrałem się za demontaż. Klawiatury nie da się podłączyć i wyciągam narzędzia.
Wycieraczki (2 nakrętki), snorkel (7 śrub), maska (4 śruby  + wężyk od spryskiwacza + 2 boczne podpórki + Macio podtrzymujący całość po ich demontażu), podszybie (2 plastikowe dinxy), odłączany kabelek, dwie mocujące śruby i mam cały mechanizm. Lewe cięgło odpadło od dźwigni. Gumka recepturka (i przesmarowanie całości WD40) załatwiła sprawę.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

[2015-08-07]

GA отслеживание событий:
Article load: будет измерять сколько раз статья загружалась в браузере;
Start Reading: отслеживает, когда посетитель прокручивает страницу вниз;
Content Bottom: отслеживает, когда посетитель доходит до конца статьи и отслеживает сколько времени занимает прокрутка от начала до конца статьи;
Page Bottom: отслеживает, когда посетитель достиг конца страницы и сколько времени это у него заняло.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Wycieczka na wydmowe pola golfowe za polem słoneczników. Pola są tak duże że gracze poruszają się terenówkami. Najdłuższy szlak ma 333 dołki i gra się kilka dni. Miejsce to zniknęło z przewodników gdy zaginęła tu narodowa reprezentacja juniorów Korei Północnej. Pisali o tym tutaj. {…}

DSC04726 DSC04734

Jedziemy dalej do granicy.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Opuszczamy Ałtaj…

VERTE…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *